Učitelé v oblasti předškolní výchovy Praha

Plat: 24 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kostlivého 1218, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Mateřská škola JAHODNICE, Praha9 - Kyje, Kostlivého 1218 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy.

Popis pracovní pozice

Kladný vztah k dětem, smysl pro pořádek a spolehlivost.
Po uplynutí zkušební doby dostává zaměstnanec k platu měsíční osobní ohodnocení. Možnost nástupu nekvalifikované paní učitelky s podmínku začínajícího pedagogického studia.
Výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, 40 dní dovolené, penzijní připojištění

Kontakt

Mateřská škola JAHODNICE, Praha9 - Kyje, Kostlivého 1218Kontaktní osoba:
Veronika Strupková   +420 731 683 865

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola JAHODNICE, Praha9 - Kyje, Kostlivého 1218 (IČO 70919593), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.