Stavební dělník Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Strakonická 71, Praha, Hlavní město Praha

Společnost HILT Rent s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrtači při stavebních činnostech.

Popis pracovní pozice

MVP: Strakonická č.p. 71, Praha 5
Kontakt: Milan Jeřicha, tel.: 724070711 (prac. dny 8-18 hod.)
ŘP skupiny "B", výuční list v tech. oboru.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky

Kontakt

HILT Rent s.r.o.Kontaktní osoba:
Milan Jeřicha   +420 724 070 711

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HILT Rent s.r.o. (IČO 26151871), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.