Administrativní pracovník obchodního oddělení Praha

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Antala Staška 510, Praha, Hlavní město Praha

Společnost REMA Systém, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Antala Staška č.p. 510/38, 140 00 Praha 4
kontakt: e-mail: personalni@remasystem.cz
Rozsah: Administrativní práce v obchodním oddělení - řešení zákaznických požadavků, administrace smluvních dokumentů, příprava obchodních nabídek, komunikace s partnery.
Požadujeme: Proaktivní a komunikativní přístup, logické myšlení a smysl pro detail. Nekonfliktnost, odolnost vůči stresu, týmovou spolupráci a schopnost osvojovat si nové věci a postupy. Uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme: Perspektivní práci ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, individuální přístup a možnost zapojení se do rozvoje společnosti. Součástí mzdy jsou čtvrtletní odměny.
Zaměstnanecké výhody: Čtvrtletní odměny, stravenky, týden dovolené navíc, sick-day apod.

Kontakt

REMA Systém, a.s.Kontaktní osoba:
Tomáš Müller  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REMA Systém, a.s. (IČO 64510263), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.