řidiči Nový Jičín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Suvorovova 909, Nový Jičín, Moravskoslezský

Společnost Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

z: 8.8.2018 a: 21.11.2018
Požadavky: ŘP sk. C, profesní průkaz.
Výhody: PP na dobu určitou, DPP - výpomoc po dobu dovolených zaměstnanců.
Do budoucna s možností trvalého pracovního poměru.

Kontakt: Ing. Šárka Kozáková, středisko Odpadové hospodářství, Suvorovova 909/114, telefonický kontakt: 724 242 705, e-mail: pam@tsnj.cz.

Kontakt

Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Ing. Šárka Kozáková   +420 724 242 705

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace (IČO 00417688), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.