Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) Říčany

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemědělská 458, Říčany, Jihomoravský

Společnost GenAgro Říčany, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže).

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky.

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Souhals zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Zemědělská 458, Říčany

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

GenAgro Říčany, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Studený   +420 777 627 927

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GenAgro Říčany, a.s. (IČO 64506843), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.