Praktický lékař/praktická lékařka bez atestace/s atestací Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 44 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Domky 109, Liberec, Liberecký

Společnost MEDICA SEVER s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Praktičtí lékaři pro dospělé.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Domky 109, 460 10 Liberec
Pracovní poměr se uzavře na dobu určitou, tj. na 2 roky od data nástupu
Hlásit se e-mailem, případně osobně na adrese Na Okruhu 7, 460 01 Liberec 1 každou středu mezi 14.00-15.00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

MEDICA SEVER s.r.o.Kontaktní osoba:
Andrea Beranová   +420 774 324 527

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MEDICA SEVER s.r.o. (IČO 63149401), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.