řidič - rozvažeč pečiva - karlova pekárna s.r.o. tišnov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Svratky 962, Tišnov, Jihomoravský

Společnost Karlova pekárna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Požadavky: řidičský průkaz sk.B podmínkou, sk.C + profesní průkaz - výhodou, ranní a odpolední směny na pozici střídač, spolehlivost, časová flexibilita, dobrá pracovní morálka. Bydliště uchazeče Tišnov a okolí do 20km. Nástup možný ihned.

Nabízíme :
- odměny za směny o víkendu a ve svátek
- parkování služebního vozidla v místě bydliště
- firemní pracovní oblečení
- zaměstnaneckou slevu na nákup pekařských výrobků

V případě zájmu zašlete životopis na email : brabcova.lenka@karlova-pekarna.cz nebo volejte 549 439 400.

Kontakt

Karlova pekárna s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Brabcová   +420 549 439 405

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Karlova pekárna s.r.o. (IČO 00568431), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.