Operátor výroby slévárenských slitin Velvary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sídliště 420, Velvary, Středočeský

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů).

Popis pracovní pozice

Nástup do pracovního poměru možný okamžitě

Rádi byste okusili práci v zahraničí? Splňujete naše požadavky? Zaškolíme Vás v našem výrobním závodě ve Velvarech. Po zapracování Vám nabídneme práci v naší pobočce Oetinger Aluminium v Německu.

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou, technické zaměření (obor strojírenský, metalurgický, stavební apod.)
Znalost německého jazyka na základní komunikativní úrovni - schopnost domluvit se
Ovládání PC na uživatelské úrovni
Schopnost pracovat ve směnném provozu
Spolehlivost, zodpovědnost, loajalita
Vítány základní znalosti metalurgie neželezných kovů
Vítán průkaz řidiče VZV či jeřábnický průkaz
Nabízíme:

Práci v moderním závodě ve Velvarech a v Německu
Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
Náborový příspěvek 3.000 Kč
Nástupní mzdu 30.000 Kč, po zaučení možnost vyjíždět pracovat do Německa mzda až 50.000 Kč(zajištěno pracovní povolení, doprava, ubytování, lekce němčiny)
13. plat, 5 týdnů dovolené
Odměnu za 100 % docházku v měsíci
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Dotované závodní stravování v místě pracoviště
Firemní společenské akce

Kontakt

METAL TRADE COMAX, a.s.

Kontaktní osoba:
JUDr. Blanka Vaigeltová   +420 315 730 201,724 146 998

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) METAL TRADE COMAX, a.s. (IČO 49684442), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.