Lektoři španělského jazyka (dpp) Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. T. G. Masaryka 650, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost PRIMA School, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách.

Popis pracovní pozice

A11 z:15/8/2018 a:19/11/2018
Hledáme lektory španělského jazyka na dohodu mimo pracovní poměr (DPP).
Práce vhodná i pro absolventy škol, studenty, nebo osoby na mateřské, rodičovské dovolené.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu uvedenou viz výše.

Kontakt

PRIMA School, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Dana Šipkovská  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRIMA School, s.r.o. (IČO 02126095), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.