Recepční na zubní ambulanci (zamk) Frýdek-Místek

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Stavovská s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních).

Popis pracovní pozice

A02 z:16/8/2018 (ZamK)
Požadujeme:
- dobrou znalost ruského a ukrajinského jazyka pro komunikaci s klientelou ze zahraničí
- řidičský průkaz skup. B
- komunikační schopnosti.
Jedná se o práci ve směnném provozu.
Kontakt emailem, uveden viz výše.

Kontakt

Stavovská s.r.o.Kontaktní osoba:
PhDr. Kateřina Valentová, ředitelka polikliniky   +420 558 900 388

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Stavovská s.r.o. (IČO 25864173), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.