úklidové práce Hustopeče

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Hustopeče, Jihomoravský

Společnost Anna Cabal Fribertová hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní).

Popis pracovní pozice

17.8.2018/ základní
Designový ateliér hledá pracovníka(ci) na úklid.
Podmínkou je ŘP sk. B. Pravidelné výjezdy do domácností z Hustopečí.
Úklid domácností, komerčních prostor, novostaveb, příp. domů po rekonstrukci.
Pohyblivá pracovní doba od 8:00- 15 až 16:00 hod.
Zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování.
Předchozí zkušenosti s úklidem vítány, ale nejsou podmínkou.

Kontakt

Anna Cabal FribertováKontaktní osoba:
Klára Straškrábová   +420 724 927 694

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Anna Cabal Fribertová (IČO 64457737), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.