železáři pomocní (ciz) Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vodárenská 86, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost STAKOV, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

A02 z:21/8/2018 (CIZ) a:9/10/2018
Místo výkonu práce v rámci staveb v ČR. Jedná se o fyzicky náročnou práci.
Náplň práce:
- provádění, změna a odstraňování staveb.
Kontakt emailem, uveden viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

STAKOV, s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavlína Nytrová   +420 605 979 797

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STAKOV, s.r.o. (IČO 26855992), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.