Pracovník/ce v sociálních službách - osobní asistence Vsetín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rokytnice 327, Vsetín, Zlínský

Společnost NADĚJE hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENCE
Nástup možný ihned.
Požadujeme: vzdělání min středoškolské s výučním listem, odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.; zkušenost práce s lidmi s mentálním či tělesným postižením; výhodou ŘP sk. B - aktivní řidič; uživatelská práce na PC; zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství; trestní bezúhonnost; dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, dobrou organizaci práci dne; praxi s poskytováním přímé obslužné péče; Nesplnění některého z kvalifikačních kritérií uchazeče automaticky nediskvalifikuje, (mimo trestní bezúhonnosti).
Náplň práce: pomoc klientovi při zvládání péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, podpora soběstačnosti klienta, podpora při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů klienta.
První kontakt: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 775 889 667, e-mailem: jitka.nemcova@nadeje.cz Výběrové řízení je více kolové. Uchazeči zašlou životopis a motivační dopis e-mailem: jitka.nemcova@nadeje.cz, elektronicky uložit jako příjmení uchazeče CV, příjmení uchazeče MD. V dalším kole budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru.
ov. 12.10.

Kontakt

NADĚJE

Kontaktní osoba:
Jitka Němcová   +420 775 889 667

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NADĚJE (IČO 00570931), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.