úklidový pracovník/ce komerčních prostor Srubec

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Naděje 412, Srubec, Jihočeský

Společnost ASSET FIRST spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

VŘ dne 14.11.2018 v 9:30 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích)
Určeno pro uchazeče OZP (osoby se zdravotním postižením ID I. II. a III. stupně)
Místo výkonu práce: České Budějovice
Hrubá měsíční mzda od 12200 Kč + osobní ohodnocení, příplatky, prémie, stravenky
Životopisy zasílejte na mail adresu: info@assetfirst.cz

Kontakt

ASSET FIRST spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Životopisy na e-mail  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ASSET FIRST spol. s r.o. (IČO 25175971), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.