Instalatér Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polní 553, Brno, Jihomoravský

Společnost Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři ústředního topení.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 7-15:30 hodin

Platové ohodnocení, dle praxe - stupnice platového tarifu,
pracovní doba 6-14:30 hod, pracovní víkendy jednou za 2 týdny

Nabízíme:
25 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou, penzijní pojištění, masáže

Kontakt

Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Vladimír Ing. Novotný   +420 532 299 278

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace (IČO 48512478), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.