Pokrývači - klempíři Dobrá

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 716, Dobrá, Moravskoslezský

Společnost Pavel Skokan hledá vhodného kandidáta na pozici Pokrývači.

Popis pracovní pozice

A11 z:27/8/2018 a:19/11/2018
Práce v regionu FM, OV, NJ, KA.
Nabízíme:
- práci na HPP
- mzdu dle praxe.
Náplň práce:
- klempířská a pokrývačská práce.
Požadujeme:
- praxi v dané oblasti výhodou - ne podmínkou (zaučí)
- doložené reference
- zručnost
- schopnost samostatné práce
- zdravotní předpoklady pro práci ve výškách.
Kontakt telefonicky, uveden viz výše.

Kontakt

Pavel SkokanKontaktní osoba:
Pavel Skokan   +420 603 744 364

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Pavel Skokan (IČO 68939621), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.