Revizní technik elektro a zákaznícká podpora /tepelná čerpadla, solární elektrárny, solární termické systémy/ Otvice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U vodárny 277, Otvice, Ústecký

Společnost NELUMBO Energy a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Revizní technici v elektrotechnice a energetice.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: vladimir.haska@nelumbo.cz

Místo výkonu práce - Otvice

Požadujeme - odpovídající elektro vzdělání, Vyhláška č. 50, zkušenosti s organizováním práce, samostatnost, zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti z oboru výhodou. Angličtina nebo němčina výhodou.


Kontakt

NELUMBO Energy a.s.Kontaktní osoba:
Vladimír Haška   +420 603 856 456

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NELUMBO Energy a.s. (IČO 28873122), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.