Seřizovač - úsek výroba přádelny 2626 Strakonice

Plat: 107 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Heydukova 1111, Strakonice, Jihočeský

Společnost TONAK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

Jedná se o práci v textilní výorbě, seřizování a údržba strojů na výrobu a úpravu textilních. kožených a kožešinových výrobků.
Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení - nástup možný ihned.
Vzdělání nejlépe technického směru - obor mechanik seřizovač, zámečník.
Dvousměnný provoz - pracovní doba 37,5hod/týdne.
Mzda: 107,-Kč/hod., po zaučení nyvýšení.
VÝHODY: podnikové stravování, 25 dní dovolené, podpora zdraví zaměstnanců.
KONTAKT: Vondrysová Anna Ing. Bc., tel.: 383605313, e-mail: anna.vondrysova@tonak.cz, osobně na adrese závodu od 9:00 do 11:00 (denně)

Kontakt

TONAK a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Bc. Anna Vondrysová, personalistka   +420 383 605 313

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TONAK a.s. (IČO 00013226), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.