řidič sk. c,e Rožnov pod Radhoštěm

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1. máje 2627, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost FCC Česká republika, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: odvoz odpadů a druhotných surovin kontejnérovými vozidly.
Požadujeme: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, ADR výhodou.
Nabízíme: stravenky zdarma, 13.plat, 5 dní dovolené navíc.
První kontakt: telefonicky (po-pá 6-14,30 h.) nebo emailem.
ov.21.11.18

Kontakt

FCC Česká republika, s.r.o.Kontaktní osoba:
Ota Kriegler   +420 724 348 035

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FCC Česká republika, s.r.o. (IČO 45809712), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.