Kontrolor/ka obalových setů v logistice obalů České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Sirkárny 658, České Budějovice, Jihočeský

Společnost LAŠEK spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby).

Popis pracovní pozice


Požadavky: nižší střední odborné vzdělání, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem
Náplň práce :vizuální kontrola obalových setů a kontrola podle pracovních návodů, komunikace s disponenty pro zajištění potřebného toku obalů, provozní manipulace s obaly (práce v nepřetržitém provozu)
Nabízíme: zaměstnání u stabilní společnosti, příspěvek na stravování, možnost karierního růstu

Kontakt

LAŠEK spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Rudolf Prášek   +420 776 641 043

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LAŠEK spol. s r.o. (IČO 46678620), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.