Prodavač/ka v pekařství Havlíčkův Brod

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 935, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost Jiří Žák hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

- komunikativnost, časová flexibilita, výhodou praxe v prodeji potravinářského zboží
- prac. doba: 5:00 - 16:00 hodin
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

Jiří ŽákKontaktní osoba:
Jiří Žák   +420 777 262 292,776 262 290,569 424 974

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jiří Žák (IČO 69847967), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.