Realizační technolog přípravy pro opravy a údržbu armatur a tlakových systémů Temelín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Temelín, Jihočeský

Společnost ŠKODA JS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: ÚSO vzdělání technického směru, praxe v oboru armatur nebo tlakových systémů výhodou, znalost MS Office (Excel, Word,), psychická způsobilost pro práci v kontrolovaném pásmu jaderné elektrárny, dobré organizační shcopnosti, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, ŘP sk. B, místo výkonu je JE Temelín.
PP na dobu určitou s možností prodloužení, prac.doba 7.5 hod.
Zašlete prosím písemnou přihlášku s Vaším životopisem na personální oddělení společnosti, na adresu: personalistika@skoda-js.cz

Kontakt

ŠKODA JS a.s.Kontaktní osoba:
Eliška Suchá   +420 378 042 202

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ŠKODA JS a.s. (IČO 25235753), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.