Montážní dělníci Bor

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 20, Bor, Plzeňský

Společnost PELLEGRINI s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce Fuji Koyo -Plzeň, Podnikatelská 1144/8. Plzeň, 301 00, Loxxess Bor s.r.o., Nová Hospoda 20,
Osobní kontakt v místě výkonu práce po telefonické domluvě
vícesměnný provoz
Zajištění ubytování, zajištění dopravy, zálohy každý týden
možnost osobního kontaktu :Mikulášská 8, Plzeň - 9.oohod - 16.oohod

Kontakt

PELLEGRINI s.r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Vybíral, jednatel   +420 800 410 410

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PELLEGRINI s.r.o. (IČO 02355914), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.