Dělník v textilní výrobě - šička Strakonice

Plat: 78 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Heydukova 1111, Strakonice, Jihočeský

Společnost TONAK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Jedná se o práci dělník v textilní výrobě - šička
Pracovní poměr na 1/2 roku s možností prodloužení,
Práce na 1 směnu + placené přesčasy, plat: 78,-Kč/hod, pracovní doba 37,5hod/týden
VÝHODY: týden dovolené navíc, příspěvek na stravu,benefity za 100% dodržování pracovní doby
Nástup nejlépe ihned
KONTAKT: Ing. Vondrysová Anna, tel: 383 605 313, e-mail: anna.vondrysova@tonak.cz, osobně na adrese Heydukova 1111, Strakonice - denně od 9 do 11 hod.


Kontakt

TONAK a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Bc. Anna Vondrysová, personalistka   +420 383 605 313

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TONAK a.s. (IČO 00013226), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.