Dělník/nice do pekařské výroby Choceň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 10, Choceň, Pardubický

Společnost Lucie Mlejnková hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Dvořisko č.p. 10, 565 01 Choceň
MZDA: výše mzdy dle dohody
POŽADUJEME:
- potravinářský průkaz
- vzdělání nebo praxe v potravinářství výhodou
NABÍZÍME: možnost zkráceného úvazku
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

Lucie MlejnkováKontaktní osoba:
Lucie Mlejnková   +420 602 733 203

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lucie Mlejnková (IČO 73647578), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.