Klempíř/-ka, pokrývač Vítkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 145, Vítkov, Moravskoslezský

Společnost Radoslav Leher hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební klempíři.

Popis pracovní pozice

KO: Radoslav Leher, tel. 777 946 722, e-mail: radek.leher@seznam.cz
vyučen v oboru, pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda 20 000-25 000 Kč, jednosměnný provoz, nástup IHNED.
Požadujeme: zdravotní způsobilost pro práci ve výškách, manuální zručnost, spolehlivost.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Radoslav LeherKontaktní osoba:
Radoslav Leher   +420 777 946 722

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Radoslav Leher (IČO 67331866), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.