Autoelektrikář Žebrák

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Dálnicí 508, Žebrák, Středočeský

Společnost SDpeople, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích.

Popis pracovní pozice

A33 z: 5/9/2018 a:19/11/2018
Náplň práce:
-montáž elektroinstalace pro přívěsy a návěsy nákladních vozidel
Požadujeme:
- manuální zručnost
- praxi v oboru autoelektrikář
- dobrý fyzický a zdravotní stav
- spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
- práci ve vstřícném a přátelském kolektivu spolupracovníků
Jiná sdělení:
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: pavel.drozd@sdpeople.cz nebo mne kontaktujte na tel.: +420 778 059 110. Nástup možný ihned.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SDpeople, s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Drozd   +420 778 059 110

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SDpeople, s.r.o. (IČO 62363841), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.