řidiči nákladní dopravy Český Těšín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Olšinách 361, Český Těšín, Moravskoslezský

Společnost Těšínské jatky, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Řidič nákladní dopravy nad 3,5 tuny, zdravotní způsobilost
Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Těšínské jatky, s. r. o.Kontaktní osoba:
Jolana Pilchová   +420 558 761 818

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Těšínské jatky, s. r. o. (IČO 07329695), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.