Programátor nc strojů Rotava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nejdecká 183, Rotava, Karlovarský

Společnost ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření,
2 roky praxe výhodou, dobré zkušenosti s programováním NC, znalost programu Heidenhain výhodou, schopnost samostatně programovat a používat technickou dokumentaci, znalost cizího jazyka AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: profesní a mzdový růst, perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti. Zajištěné stravování.
Nástup ihned nebo dohodou.
Pracovní doba - jednosměnný provoz:
6:00 - 14:30 h
Místo výkonu práce: Nejdecká 183, Rotava

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Dana Dvořáková   +420 777 794 143,352 668 296

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. (IČO 64356922), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.