Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Cheb

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Farmy , Cheb, Karlovarský

Společnost DřevochebCZ s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: areál školního statku, ul. U Farmy, 350 02 Cheb - Dolní Dvory (výkon práce dle zakázek zaměstnavatele po území Karlovarského kraje). Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební dobou). Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h (možné úpravy dle ročního období). Požadujeme: minimálně vyučení v oboru podmínkou, 2-letá praxe v oboru stavebnictví výhodou, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, soběstačnost, chuť pracovat, pracovní nasazení, orientace v technické výkresové dokumentaci výhodou. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h - p. Kadlec na tel. č. 608 156 688 či p. Loskot na tel. č. 739 788 188).