Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) Hrušovany u Brna

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jízdárenská 850, Hrušovany u Brna, Jihomoravský

Společnost PLP INVEST Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků).

Popis pracovní pozice

První kontakt telefonicky (773689981 volat od 9:00 do 15:00) nebo osobně (Jarní 898/50, 614 00 Brno, od 9:00 do 13:00 každou středu)

Požadavky:
základní vzdělání nebo nižší střední odborné vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, vstřícné jednání - Pracovní úvazek plný - 40 hodin týdně, pružná pracovní doba, PD Po-Pá v rozmezí 6:00-22:00. víkendy volné, PD dle domluvy - možnost 8 nebo 12 hodinových směn.
Náplň práce: obsluha manipulačního zdvihacího zařízení, provádět úklid, chránit a pečovat o svěřenou techniku

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Jízdárenská 850 , 664 62 Hrušovany u Brna

Kontakt

PLP INVEST Moravia s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vitalii Mazalcev, jednatel   +420 774 784 915

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PLP INVEST Moravia s.r.o. (IČO 01785133), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.