Odborný prodejce - myslivost/zbraně/oblečení České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kněžskodvorská 2558, České Budějovice, Jihočeský

Společnost ŠUBRT cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti: poradenství zákazníkům, aktivní komunikace se zákazníky, zajištění běžného chodu oddělení (příjem a vybalování zboží, prodej, komunikace s dodavateli), drobná administrativa, objednávky zboží
Zaměstnanecké výhody, benefity: práce na HPP, zvyšování kvalifikace formou odborných školení, atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží/služeb, mzda 20 000 až 25 000 Kč, motivující platové ohodnocení dle dosažených výsledků, zajímavé a dynamické zaměstnání, možnost učit se novým věcem, příjemné pracovní prostředí, stravenky, mladý kolektiv, možnost testování nových technologií a produktů
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Maloobchod
Jsme přední prodejci v oblasti loveckých potřeb v ČR. Zastupujeme několik světových výrobců zde v ČR z oblasti nočního vidění, termovizních přístrojů, oblečení a zbraní. V nabídce máme široký sortiment výrobků s nejnovějšími technologiemi od výrobců z celého světa. Na trhu máme více jak 20 let zkušeností a přinášíme nové trendy/technologie na český trh.
Rádi u nás uvítáme schopné a pozitivní lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my a kteří mají chuť se dále rozvíjet a posunovat věci dál.
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
SŠ vzděláním
Nástavbové/vyšší odborné vzdělání
Vysokoškolské vzdělání
Osobní předpoklady a dovednosti: aktivní přístup, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci, výborné komunikativní schopnosti, uživatelskou znalost práce s PC, samostatnost, pečlivost, důslednost, anglický/ruský/německý jazyk výhodou, záliby kynologie, myslivost, IT, outdoorové aktivity výhodou, chtít na sobě pracovat a zlepšovat se, zbrojní průkaz výhodou, lovecký lístek výhodou, trestní bezúhonnost
Tato pozice je spíše vhodná pro muže.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte Vaše životopisy a motivační dopisy na email- fsubrt@subrt.cz.

Kontakt

ŠUBRT cz s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šubrt

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ŠUBRT cz s.r.o. (IČO 25162462), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.