Programátor/-ka analytik/-čka - vývojář/-ka Vítkov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 32 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opavská 20, Vítkov, Moravskoslezský

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců).

Popis pracovní pozice

KO: Mgr. Julie Skřivánková, tel.: 954 401 620, e-mail: skrivankova.julie@cpost.cz
SŠ vzdělání, nástup ihned nebo dle dohody.
Náplň práce: vývoj SW, informačních systémů a webových aplikací velké korporace.
Požadavky: znalost technologií WebServices a programovacího jazyka JAVA, dobrá znalost technologií HTML, CSS, XML, JavaScript, JSP, Spring, Struts 2 atd., zkušenost s technologiemi LifeRay, analytické myšlení, schopnost hledat řešení v daném technolog. prostředí, trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost a odolnost vůči stresu.
Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci při centrální správě podnikových IS/IT, možnost odborného rozvoje a vzdělávání (pro konkrétní systémy Vás zaučíme).


Kontakt

Česká pošta, s.p.Kontaktní osoba:
Mgr. Julie Skřivánková   +420 954 401 620

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Česká pošta, s.p. (IČO 47114983), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.