Vývojáři softwaru Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Barclays Capital Services Limited, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Vavřinec Jan, tel.: 703183086, e-mail: jvavrinec@deloittece.com

Ukrajinština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Vysokoškolské vzdělání v oboru Překladatelství (perština, angličtina). Znalost v oblasti IT doložená certifikátem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Barclays Capital Services Limited, organizační složkaKontaktní osoba:
Jan Vavřinec   +420 703 183 086

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Barclays Capital Services Limited, organizační složka (IČO 28213017), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.