Kuchař/ka - řezník Paskov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Místecká 762, Paskov, Moravskoslezský

Společnost Compass Group Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

A11 z: 12/9/2018 a:8/11/2018
Nabízíme práci na pozici kuchař/ka a pomocný řezník-ce. Jedná se o dvě samostatné pozice nebo je lze nakumulovat do jedné.
Pracovní doba kuchař/ka - 6:00 - 18:00 a od 18:00 - 6:00 v rámci turnusů
Pracovní doba pomocný řezník/ce - 6:00 - 14:30 nebo 7:00 - 15:30 dle domluvy.
Náplň práce:
- příprava, krájení a porcování masa (ne bourání), krájení masa na kostky, plátky, odblanění a jiná příprava. Nejedná se o porcování zvlášť velkých kusů masa. Vyučení v oboru není podmínkou, ale požadujeme praxi s prací s masem
- požadujeme zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu, spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme:
- zdravotní volno, odměny za docházku, zvýhodněné stravování, penzijní připojištění, dva dny volna navíc při vyčerpání řádné dovolené.
Kontakt telefonicky v době od 09-15h viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Compass Group Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Gogolínová   +420 731 438 284

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Compass Group Czech Republic s.r.o. (IČO 00642215), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.