Zástupce vedoucí prodejny (pouze pro ozp) Havlíčkův Brod

Plat: 13 380 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Valech 3568, Havlíčkův Brod, Vysočina

Společnost ERGOTEP, družstvo invalidů hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb.

Popis pracovní pozice

- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, zkušenost s vedením týmu, prodejny
- zástup vedoucí prodejny, obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží, údržba čistého prostředí prodejny
- prac. doba: po-pá 7:30 - 14:00 a 11:30 - 17:00 hodin, so 1x za 14 dní 7:30 - 11:30 hodin
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

ERGOTEP, družstvo invalidůKontaktní osoba:
Lenka Nováková, DiS.   +420 469 660 912

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ERGOTEP, družstvo invalidů (IČO 25997815), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.