Sekretáři (všeobecní) Štětí

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Cihelná 715, Štětí, Ústecký

Společnost VAM GmbH & Co Anlagentechnik und Montagen, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní).

Popis pracovní pozice

Hledáme sekretářku do naší rakouské firmy se sídlem ve Štětí. Nutná velmi dobrá znalost německého jazyka (slovem, písmem) denní komunikace.
PC znalosti (Excel, Word).
Náplň práce: běžná administrativní agenda, reporting vedoucímu, kalkulace nabídek, zajištění běžného chodu kanceláře.
Pracovní doba: po-čtv 7.30-16.00 hod
Více informací při kontaktu s uchazečem.
Způsob prvního kontaktu: osobně, telefonicky (7 30 - 16.00 hod. kromě pátku) nebo e-mailem.

Kontakt

VAM GmbH & Co Anlagentechnik und Montagen, organizační složkaKontaktní osoba:
Ing. Simona Škobisová   +420 416 815 350,734 158 347

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VAM GmbH & Co Anlagentechnik und Montagen, organizační složka (IČO 61896624), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.