Cnc obráběč/-ka kovů Hejtmánkovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 144, Hejtmánkovice, Královéhradecký

Společnost B S B spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

CNC OBRÁBĚČ/-KA KOVŮ - samostatné programování řídicího systému Heidenhain 530. Praxe vítána.
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: obědy, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění.
Kontakt - pan Suchomel Jiří, tel.: 777 645 346, e-mail: bsb.broumov@centrum.cz (zaslání životopisu).

Kontakt

B S B spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jiří Suchomel   +420 777 645 346

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) B S B spol. s r.o. (IČO 44500017), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.