Obsluha cnc strojů Zábrodí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 111, Zábrodí, Královéhradecký

Společnost Obchodní družstvo Impro hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky), dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.

Zaměstnavatel nabízí: výkonnostní benefity závislé na hospodaření firmy, věrnostní zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni1@odimpro.com

Místo výkonu práce: Končiny 111, Zábrodí, 549 41 Červený Kostelec.

Kontakt

Obchodní družstvo ImproKontaktní osoba:
Dita Prouzová   +420 491 445 206

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Obchodní družstvo Impro (IČO 48171158), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.