Pomocný dělník ve výrobě Žďár nad Sázavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jamská 2361, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost ODERINT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Jedná se o náročnou a namáhavou práci, vyžadující dobrý zdravotní stav, flexibilitu a spolehlivost.
výhody: stravenky, ubytování
první kontakt telefonicky PO - ČT od 8,00 do 15,00

Kontakt

ODERINT s.r.o.Kontaktní osoba:
Al. Mikulášek   +420 776 278 889

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ODERINT s.r.o. (IČO 05919720), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.