Pomocník-ce v kuchyni Frýdlant nad Ostravicí

Plat: 13 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nám. T. G. Masaryka 1260, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

C04 z:13/9/2019 a:12/10/2018
Rozvrh pracovní doby:
- jednosměnný provoz, ranní směny, po-pá 6-14.30 hod.
Náplň práce:
- podrobnější informace o náplni práce ve stravovacím provoze budou sděleny přímo zájemcům při jednání.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro vydání potravinářského průkazu.
Kontakt:
- telefonicky, emailem, uveden viz výše.

Kontakt

SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Alena Černiáková   +420 731 438 493(po-pá6-14:00hod.)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. (IČO 25607341), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.