Pomocník při praní, třídění a žehlení prádla Slaný

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 636, Slaný, Středočeský

Společnost Eco Bio Technology Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení.

Popis pracovní pozice

Jedná se o práci v prádelně (ložní prádlo, ubrusy, atd.) převážně pro hotely.

Práce je v čistém prostředí, vybaveném pračkami, sušičkami, mandlem.
Nutná fyzická zdatnost (manipulace s mokrým prádlem z pračky do sušičky).

Pracovní dobu lze upravit dle potřeb pracovníků např. na 12 hodinové směny.

Kontakt

Eco Bio Technology Group s.r.o.Kontaktní osoba:
Emília Fliegelová   +420 777 760 329

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Eco Bio Technology Group s.r.o. (IČO 24283096), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.