Soustružník/soustružnice Pardubice

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fáblovka 547, Pardubice, Pardubický

Společnost PEGA HOIST, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice
Mezinárodně známý výrobce stavebních a průmyslových výtahů hledá do svého týmu pracovníky na pozici Soustružník. Nevyučené uchazeče zaškolíme, důležitá je pro nás ochota učit se.

Náplň práce:
- příprava pracovního procesu
- stanovení technologického postupu, seřízení funkce stroje
- upnutí a vyrovnání obrobku a nástrojů
- obrábění, kontrola a měření dílů
- práce s technickou dokumentací
- jednoduché programování

Požadavky na uchazeč:
- orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
- anglický jazyk na komunikativní úrovni

První kontakt emailem

Kontakt

PEGA HOIST, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Tereza Karásková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PEGA HOIST, s.r.o. (IČO 62955322), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.