Strojírenský/á technik/technička přístrojů, strojů a zařízení Přelouč

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 1553, Přelouč, Pardubický

Společnost Chicony Electronics CEZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Přelouč
- praxe minimálně 1 rok ve výrobě
- anglický jazyk aktivně - slovem i písmem
- čínský jazyk výhodou
- stravenky, mobilní telefon, příspěvek na dovolenou, až 25 dní dovolené
První kontakt emailem.

Kontakt

Chicony Electronics CEZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Kristýna Černá   +420 469 775 561

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Chicony Electronics CEZ s.r.o. (IČO 26304899), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.