Pracovníky ostrahy pro obchodní domy v naší správě Trmice

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Trmice, Ústecký

Popis pracovní pozice

Co nabízíme:
mzdu až 120Kč/hod.+ motivační bonusy
stravenky hned při nástupu na směnu
možnost příspěvku na dopravu či ubytovnu
pomoc se zajištěním ubytovny
získání certifikátu strážný za výhodných podmínek
individuální plánování směn (dle Vašich možností)
možnost dlouhodobé/krátkodobé spolupráce
HPP/DPP samozřejmostí
práce je vhodná i pro OZP
možnost kratších směn

výplata záloh

Co požadujeme:
trestní bezúhonnost
plnoletost
spolehlivost a ochotu pracovat

Co bude Vaším úkolem:
zajištění ostrahy majetku klienta
obsluha bezpečnostních technologií
komunikace se zákazníky

Volejte: 775 430 781 nebo 602 889 540, e-mail: personalnipraha@avesplus.cz

Kontakt

AVES PLUS, spol. s r.o.

Počernická 96
10800 Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Růžičková   775430781

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AVES PLUS, spol. s r.o. (IČO 60709022), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.