Pomocník - pomocnice v tiskárně Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opatovická 1659, Praha, Hlavní město Praha

Společnost FLASH STYLE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Opatovická č.p. 1659/4,
Nové Město, 110 00 Praha 1
kontakt: Gismatullin Marat, tel.: 732800001, e-mail: mg@flashstyle.cz

- pracovitost
- pečlivost
- zkušenosti s prací v tiskárně výhodou (není nutná)

Kontakt

FLASH STYLE s.r.o.Kontaktní osoba:
Marat Gismatullin   +420 732 800 001

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FLASH STYLE s.r.o. (IČO 28367073), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.