Pracovník/ce v sociálních službách Hlučín

Plat: 18 450 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Celní 409, Hlučín, Moravskoslezský

Společnost Fontána, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr:
-plný úvazek na dobu určitou 1 roku s možností přechodu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
-nástup možný ihned nebo dle domluvy

Kvalifikační předpoklady:
-základní vzdělání
-kurz pracovníka v sociálních službách
-občanská a trestní bezúhonnost
-řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič

Pracovní náplň:
-poskytování přímé obslužné péče - podpora při osobní hygieně, při stravování, oblékání, apod.,
-nácvik jednoduchých denních činností, podpora soběstačnosti, aktivizace klientů, uspokojování psychosociálních potřeb, apod.,
-sledování individuálních potřeb klientů,
-poskytování individuální podpory při zvládání každodenních činností,
-vedení dokumentace o průběhu služby,
-podpora klientů při hospodaření s finančními prostředky.


Kontakt

Fontána, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Eva Salingerová   +420 739 063 322

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Fontána, příspěvková organizace (IČO 71197044), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.