Skladník Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlouhá 55, Liberec, Liberecký

Společnost VDT plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci ve skladech.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
Příjem a výdej materiálu. Evidence skladových zásob. Nákup režijního materiálu.
Motivační modul bude sjednán po zkušební době.
Podpora zkušeným kolektivem zajištěna.
Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. B (VZV výhodou), základní znalost práce na PC, praxe v podobné činnosti výhodou, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup.
Nástup možný ihned!
Poslat předem životopis na k.habichova@vdtplus.cz

Kontakt

VDT plus s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Kateřina Habichová   +420 603 832 790

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VDT plus s.r.o. (IČO 24136565), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.