Mzdový/á účetní

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mzdoví účetní.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: ÚSV, praxe min. 2 roky na pozici mzdová účetní, práce v programu Helios výhodou. Nabizíme: 25 dnů dovolené, stravenky á 80 Kč, po uplynutí zkušební doby přiznání osobního příplatku, možnost přiznání příspěvku na penzijní pojištění při trvání pracovního poměru déle než 1 rok.

Kontakt

VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Bělunková, vedoucí skladu   +420 596 134 541

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. (IČO 43965865), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.