Montážník elektro v clean roomu Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: V Horkách 76, Liberec, Liberecký

Společnost UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení.

Popis pracovní pozice

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!
MONTÁŽNÍK ELEKTRO V CLEAN ROOMU
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o., je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.
CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- tvým úkolem je příprava, montáž kabeláže a zapojení dle dokumentace
- montáž výrobků podle aktuálních pracovních postupů, montážní a výkresové dokumentace
- elektronická evidence operací, evidence postupu montáže v průvodní dokumentaci
- průběžnou sebekontrolu a průběžnou kontrolu kvality podle montážní dokumentace a podle kontrolních protokolů.
- spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody.
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- vyučen v elektrotechnickém oboru - podmínka
- co má zkušenost s elektro montáží – výhoda
- máš vyhlášku č. 50 - §5 + §6 - výhoda
- umíš se orientovat a číst v elektro schématu
- měl bys mít dobré zkušenosti s pájením
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- dvousměnný provoz (PO – PÁ 7:45 hodin/denně ranní + odpolední)
- zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Určitě se dohodneme…

Kontakt

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.

Kontaktní osoba:
Bc. Zuzana Novotná   +420 483 031 068

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. (IČO 04171012), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.